Založení vlastní s. r. o. firmy – Víme, jak na to. Víte to také?

Myslíte-li to s podnikáním opravdu vážně, budete si pravděpodobně muset založit vlastní obchodní společnost, nejčastěji s. r. o. Zahájit podnikání na živnostenský list je sice jednodušší, ovšem pro větší podnikání je tato forma nepraktická. Rozhodnete-li se tedy pro s. r. o., připravte se na trochu trnitou cestu plnou papírování.  Abyste se cestou neztratili, ukážeme vám teď šikovné průvodce, kteří poodhalí postup založení s. r. o. firmy na Slovensku.

Jak na založení s. r. o. firmy?

Úplným základem by pro vás měl být následující návod, popisující postup založení s. r. o. firmy. S jeho pomocí byste měli získat více než základní povědomí o tom, jak se taková firma na Slovensku zakládá. Věříme, že s trochou odhodlání a pevnými nervy to zvládnete bez větších obtíží. Žádný podnikatel se dále nemůže vyhnout daním. Připravte se opět na spoustu formulářů a dalších daňových tiskopisů. Všechny je najdete na stránkách Finanční správy SR. Zorientujete-li se však v problematice zakládání obchodních společnosti a v problematice daní, prakticky jste nad úřady zvítězili a můžete se pustit do vlastního podnikání. Pro zajímavost se ještě podívejte do Obchodního registru SR, jak takto už založené firmy vypadají.

Sídlo firmy na dobré adrese

Vést dnes úspěšně podnikání znamená umět se dobře prezentovat. I sebelepší produkt těžko prodáte, když nebude v očích zákazníka vypadat dost solidně. Jedním z hodnotících kritérií zákazníků a obchodních partnerů je pak sídlo firmy. To by tak mělo být umístěno na dobré adrese. Nemusíte však mít strach, že bylo potřeba pronajímat spousty kanceláří v centru města. Stačí tam umístit vaše virtuální sídlo s. r. o. firmy. V čem zřízení virtuálního sídla firmy spočívá, najdete třeba na www.sidlofirmy.sk. Na rozdíl od založení firmy uvidíte, že založení virtuálního sídla není nic složitého natož nákladného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..