Zvyšte zisky svého E-shopu, propojte ho s Aukrem

Aukro je největší česká aukční síň, ve které se prodává zboží za téměř tři miliardy korun. Neprodávají na něm pouze drobní uživatelé své opotřebované věci, kterých by se rádi zbavili, ale stalo se centrem českého obchodu. Aukro navštěvují každý den tisíce lidí. Kolik lidí navštěvuje Váš web? Je jasné, že propagace internetového obchodu není žádná hračka a že je nutné do propagace investovat značné úsilí a peníze.

Mnoho podnikatelů má svůj internetový obchod propojený již s Googlem, Seznamem, Facebookem a všemi možnými katalogy. Na Aukro se ovšem mnohdy zapomíná. Je špatné zapomenout na jednu z nejlepších možností propagace. Propojení internetového obchodu s Aukrem přináší mnohem víc než si mnozí myslí. Jedná se o kompletní sdílení všeho zboží na jedné z nejnavštěvovanějších českých stránek.

Internetový obchod si může s Aukrem propojit úplně každý. Při každém zadání správného klíčového slova nebo vybrané kategorie se zobrazují Vaše produkty, tisíce a tisíce shlédnutí měsíčně. Jedná se o velmi dobrou propagaci.

Hromadného prodeje na Aukru ovšem nevyužívají pouze podnikatelé, ale mnohdy i obyčejní uživatelé, kteří si chtějí zpestřit rozpočet prodejem velkého množství zboží. Mnoho takovýchto uživatelů si vytvoří něco jako vlastní obchod aniž by museli být podnikateli a něco vykazovat. Na Aukru lze najít téměř všechny typy věcí, jsou uživatelé, kteří nabízejí prasklý kartáček na zuby, ale třeba i nový motor do škodovky.

Širokých možností Aukra využívá téměř každý vlastník e-shopu. Pokud máte e-shop, který ještě není s Aukrem propojen, tak je nejvyšší čas o tom začít uvažovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..