PayPal a eBay

PayPal je alternativní peněženkou, která vám ušetří starosti, čas a peníze. V dnešním světě plném nakupování na internetu je něco jako alternativní peněženka naprostou nezbytností. Na výběr samozřejmě máte z více možností (PaySec, mPenize…), ale PayPal je zcela určitě nejrozšířenější.

Pokud chcete nakupovat na největší online aukční síni – eBay, tak vám nezbude nic jiného, než si účet u PayPalu zřídit. Všechny vyhrané předměty totiž musíte zaplatit pomocí této alternativní peněženky.

Je nutné připomenout, že eBay a PayPal má stejného vlastníka, přesněji PayPal patří eBay, a proto na největší aukční síni musíme platit PayPalem. Pro eBay je to dobrý krok, protože může vydělávat dvakrát.

Opět musíme upozornit, že pro obyčejné nakupování na eBay není nutné platit žádné poplatky. Základní účet u PayPalu je zdarma a na eBay jako nakupující také nic neplatíte (samozřejmě až na vydražený předmět + poštovné).

eBay má dokonce vše natolik propracované, že po vydražení předmětu pouze stačí kliknout na: zaplatit. Dále jste přesměrováni na stránky PayPalu, kde se přihlásíte. Po úspěšném přihlášení máte již vše předvyplněno a pouze potvrdíte platbu.

Velkou výhodou PayPalu je i přímý koktat s vaším bankovním účtem. Pokud chcete na PayPalu zaplatit (může se jednat například o vydražený předmět, ale i o jiné platby – převody peněz), tak můžete dát příkaz, i když na PayPalu nemáte žádné peníze. PayPal si danou částku sám strhne z vašeho účtu a vy jste během chvíle opět na nule. O nic se tedy nemusíte starat.

eBay s PayPal je velmocí, která je čím dál populárnější. Pokud jste jim ještě nepodlehli, tak je jen otázkou času, kdy se tomu tak stane. Ostatně není důvod proč nepodlehnout. I případná neznalost angličtiny není překážkou.

PayPal je rozhodně jednou z nejlepších, ne-li nejlepší alternativní peněženkou. Pokud hodláte převádět peníze do zahraničí, tak byste se pro PayPal měli jednoznačně rozhodnout. Je totiž nejrozšířenější, nejrychlejší a hlavně nejbezpečnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..