PayPal – propojení s platební kartou

Pokud jste si zřídili účet u PayPalu (Personal, Premier, nebo Business) a nepřidali jste platební kartu, tak nemůžete využívat všechny možnosti, které tato alternativní peněženka nabízí. „Odemčené“ budete mít jen převody mezi PayPal účty (bez online nakupování kartou).

Je tedy jasné, že uživatelé, kteří ke svému účtu zaregistrují platební kartu, mají mnohem více možností a jsou tedy oproti ostatní silně zvýhodněni. Nezůstávejte pozadu a udělejte tento krok také. Pokud si procesu bojíte (třeba z důvodu angličtiny), tak pečlivě čtěte návod:

Nejdříve si zkontrolujte, zda máte embosovanou kartu VISA, MasterCard/EuroCard, případně American Express. Nic jiného PayPal nepodporuje. Jestli jste splnili první předpoklad, tak se přihlaste na PayPal, jděte do sekce platební karty (My Account – Profile – Add or Edit Credit Card, nebo My Account – Overview – Get verified) a vyplňte typ karty (VISA, Master/EuroCar, či American Express), číslo karty, verifikační kód (poslední tři čísla na zadní straně karty – tam kde se podepisujete) a platnost karty – datum expirace. Po vyplnění klikněte na „Add Card“.

Takto jednoduše přidáte kartu k vašemu PayPal účtu. Pokud jste si ovšem již oddechli, tak se ještě neradujte. Platební karta se zatím bude jevit jako neověřená. Abyste ji ověřili, tak musíte použít čtyřmístný kód, který naleznete na výpisu svého bankovního účtu u částky -1,5 €. Přesně tuto sumu si totiž PayPal automaticky strhne a použije ji k ověření kreditní karty.

Ovšem nebojte se, o 1,5 € nepřijdete. Po první transakci provedené PayPal účtem vám bude na PayPal připsána částka 1,5 €.

Nakupovaní pomocí PayPalu je opravdu jednoduché. Jestli chcete platit do zahraničí, tak je PayPal zcela určitě nejlepší volbou. Je rychlý, bezpečný a jednoduchý.

Tímto článkem končí i série na téma PayPal. Tuto alternativní peněženku již můžete používat i ve svém obchodování. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, tak nám ho neváhejte napsat. Buď odpovíme v diskuzi, nebo celým článek.

1 komentář u “PayPal – propojení s platební kartou”

  1. ahoj,nevím,jestli můj dotaz se sem hodí,ale nejde mi propojit paypal s bankou…nebo lépe,IBAN tam prostě nejde,nevím co dělat.poradíte? jája

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..