Striktní dodržování SEO pravidel

V dnešní době se vše točí kolem SEO. Je to pochopitelné, protože tato zkratka rozhoduje o vašem úspěchu, případně neúspěchu. Znalost základních pravidel je samozřejmě velkou výhodou a měl by ji mít naprosto každý, kdo píše na internet (vytváří internetové stránky).

seo je tedy velmi důležité a klade se na něj velký důraz. A právě v tom je někdy problém. Dnes jsou některé internetové stránky napsány striktně podle SEO pravidel. Vypadá to teda tak, jako kdyby si někdo vzal příručku a psal.

Robot, který vyhodnocuje kvalitu webu, takové stránky ohodnotí velmi dobře. To má za následek jejich umístění ve vyhledávačích. S tím samozřejmě stoupne i návštěvnost. Ovšem některé takové weby mají velké ale.

Články jsou v poslední době psány spíše pro roboty, než pro lidi. Obsahují mnoho klíčových slov a nesmyslných spojení, které pomáhají v hodnocení. Ale pro čtenáře je takový text nesrozumitelný.

Tomuto riziku se snaží vyhledávače předejít nezveřejněním všech SEO pravidel, ovšem téměř vždy se něco „provalí“. Navíc Google nic netají, a proto můžete vytvořit dokonalý SEO článek.

Uvědomte si, že tím nic nezískáte. Všichni návštěvníci vaše internetové stránky rychle opustí a navíc je už nenavštíví. Vaše snaha by tedy byla naprosto zmařena.

Nejlepším řešením je samozřejmě kompromis. Článek by měl být psán podle SEO pravidel, ale také by měl být srozumitelný. Gramatická stránka je totiž neméně důležitá. Samozřejmě tato cesta nedokáže splnit všechny požadavky SEO, a proto vás robot nevyhodnotí tak dobře. Ovšem budete mít kvalitní internetové stránky, na které se budou návštěvníci vracet.

V celkovém důsledku by měl být kompromis mnohem úspěšnější. Jestli si na psaní takového článku nevěříte, tak zaplaťte copywritera. Takový člověk by měl umět skloubit předpisy SEO s citem pro jazyk. Při výběru takové osoby žádejte reference, abyste se přesvědčili, že máte toho pravého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..