QR kód

QR kódy jsou příjemným a nenásilným způsobem, jak přidat kontakty do dokumentů!

Je velmi nezáživné, když musíte neustále vkládat do veškerých dokumentů, dopisů, apod. své kontakty. Je to zdlouhavá a nevděčná práce, která ovšem přináší ovoce v podobě rozšíření podvědomí lidí o vaší firmě. Pokud chcete nějakým novým a moderním způsobem vložit své kontakty do dokumentů, pak mám pro vás jedno efektivní řešení. Můžete do nich vložit QR kódy, které po načtení veškeré vaše udané kontakty zobrazí uživateli na displeji mobilního telefonu, tabletu, apod. a nabídne jejich uložení. Vše jde rychle, hladce a v očích zákazníka jste velmi moderní firmou!

Je sice pravda, že QR kód musí být načten a tedy zákazník musí mít chuť na to, aby tento QR kód do svého mobilního zařízení, tabletu, apod. načetl. To je oproti psané formě jediná nevýhoda. Výhoda spočívá v tom, že zákazník může jednoduše uložit váš kontakt v podobě tel. čísla, e-mailu, webové stránky, apod. přímo do svého mobilu, tabletu, apod., takže mu odpadne zdlouhavé opisování a ukládání. QR kód můžete dát i na vizitku, kterou pak máte multifunkční a určenou pro všechny.

QR kódy jsou výborným vynálezem, který se vyplatí používat. Přeci jenom je to moderní technologie, která si zaslouží vaší pozornost a kdo ví, třeba jednou nahradí standardní psaní kontaktů a budeme pouze přikládat mobilní telefony a další zařízení k načtení QR kódů.

Pokud chcete, pak můžete vyzkoušet načíst si QR kód umístěný níže. Potřebujete k tomu mobil s fotoaparátem a aplikaci, která dokáže číst QR kódy. Poté již jen aplikaci načtete a QR kód vyfotíte.

QR kód

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..