Zajímavé! Webové stránky s vtipnými obrázky vydělávají tisíce, ale přitom drtivou většinu obsahu kradou!

Webových stránek, které zobrazují nejrůznější vtipné obrázky, či meme komiksy, vyrostlo za poslední měsíce na českém internetu jako hub po dešti. Ovšem 90% těchto webových stránek vtipné obrázky, či meme komiksy, krade od větších webových serverů, které jsou umístěné v zahraničí a to dokonce bez překladu. Nebojí se ovšem krást obsah i mezi sebou, což je také velmi smutné, ovšem reálné.

Nevím, kde berou překladatele, ovšem drtivá většina komiksů a obrázků mají takovou češtinu, kterou by zvládly i děti ve třetí třídě! Je velmi smutné, když jsou takovéto komiksy przněny nekorektní češtinou.

Co je více s podivem, je fakt, že tyto webové stránky vydělávají tisíce korun týdně z reklam, protože nejenom, že mají vysokou návštěvnost, ale také mají dobře umístěné reklamy, na které člověk klikne hravě tehdy, když chce přeskočit na další obrázek. Tento systém je velmi účinný a pro majitele stránek opravdu výdělečný.

Mohli byste říci, že jsem jen zahořklý kritik, který těmto webovým stránkám závidí. To ovšem není pravda! Sám mám projekt, který sice nevydělává ani zdaleka to, co tyto webové stránky, ovšem je kvalitní a pro člověka prospěšný. Nejsou na něm žádné chytáky, prostě jen prospěšné informace. Nechápu svět, ve kterém ten, co nedělá takřka nic a krade má obrovský úspěch a naopak ten, co dělá něco prospěšného, prodělává a žije z mála. Pokud tento princip chápete, pak mi ho prosím vysvětlete do komentářů. Budu se velmi těšit, na to, co mi napíšete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..