Využijte služeb finančního experta

Máte problémy s půjčkami, hypotékami, pojištěním a celkově s finančním trhem? Chtěli byste tyto problémy předat na někoho jiného? Neztrácet čas hledáním a vyřizováním?

Dnes je možné tyto starosti předat na druhé a to ať jste fyzická či právnická osoba, osvč nebo „jen“ zaměstnanec. Jen na české finančním trhu se pohybuje více než 600 společností. I když vyřadíme investiční fondy, se kterými běžně do styku nepřijdeme, stále nám zůstává více než 100 možností. K plné orientaci na finančním trhu by člověk musel využít několik dní dovolené a vynaložit nemalé úsilí, v neposlední řadě i finance (za telefon, cestu do banky/pojišťovny…).

Naštěstí dnes lze vše vyřešit za vás. Využít můžete služeb finančních expertů. Většina z vás se bude k této radě stavět pesimisticky. Pod pojmem finanční expert, konzultant nebo poradce si totiž většina z nás představí vtíravého agenta určité pobočky. Takový člověk vám chce vnutit pojištění od jeho zastupované společnosti, v tašce má již připravené papíry, smlouvy… Takovéto „finanční poradce“ si domů nepouštějte, tento styl „expertů“ vám nepomůže. Oni vám vlastně ani nechtějí pomoci, ale spíše na vás chtějí vydělat.

Pokud chcete zvolit finančního konzultanta, máte dvě možnosti. Zaprvé si ho můžete zaplatit nebo si najděte společnost, která finanční poradenství poskytuje zdarma a to vzhledem ke smlouvám s téměř celým finančním trhem.

Základem dobrého finančního experta je individuální přístup. Nelze ke klientovi přijít s již připravenou nabídkou bez předchozího seznámení. Cílem finančního experta by mělo být seznámení se zákazníkem, ověření jeho stávajících smluv s finančním trhem (případné náměty na zlepšení, zobrazení rizika současných smluv a jejich kompletní rozbor). Poté následuje nabídka nových služeb, které zákazník chce nebo by se mu mohly hodit. Nejdůležitější je, aby finanční expert pracoval vždy s celým finančním trhem a nezastupoval jednu společnost. Povede-li se vám sehnat takového člověka, ušetříte mnoho času (samozřejmostí je pomoc při zřízení) a peněz.

 

1 komentář u “Využijte služeb finančního experta”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..