Mall.cz plánuje pobočku ve Slovinsku

Jednou z hlavních zpráv dnešního dne na poli byznysu je určitě zpráva o rozšíření působnosti  společnosti Mall.cz na Slovinsko.  Je tato zpráva pravdivá ? A co více – je toto rozhodnutí správné ?

S touto informací dnes přišla redakce iDnes a přečíst si ji můžete v tomto článku. Majitelé společnosti se k této zprávě nechtějí vyjadřovat a redakce nedokládá žádný zdroj, proto je více než pravděpodobné, že se jedná o smyšlenou informaci. Do skupiny obchodů Netretail Holding patří slovenský Mall.sk, maďarská Mall.hu, polská Mall.pl a samozřejmě český Mall.cz. Donedávna však zde patřila také pobočka Germica.de, avšak tento trh se rozhodli opustit.

Je Slovinský trh lukrativní ?

Pro svoje ekonomické úspěchy, význam bankovnictví, polohy v Alpách i rozlohy je někdy Slovinsko nazýváno Švýcarskem východu.  Avšak z pohledu obyvatel (cca 2 milióny) a nákladů na zavedení této pobočky o lukrativnosti tohoto trhu pochybuji.

Ať již zpráva pravdivá je či nikoliv, dozvíme se to nejdříve v únoru příštího roku, protože veškeré přední eshopy a firmy u nás se více než o rozvoj aktuálně zabývají přípravami na sezónu. Podle zpráv analytiků nás totiž, i přes přetrvávající krizi, čeká úspěšnější sezóna než v roce minulém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..