Chcete na webu online-podnikani.cz mít také článek? Kontaktní údaje

Inzerce: Provozujte eshop! Bez skladu, bez vyřizování objednávek, bez reklamací!

Češi si poměrně rychle zvykli nakupovat přes internet. Asi nejvíce je u zboží zajímá jeho cena a tou internetové obchody velmi dobře konkurují těm kamenným. Pohodlný je také nákup v klidu domova. Zvýšená poptávka po nákupech přes internet vám přináší skvělou možnost ukousnout alespoň část z tohoto rostoucího trhu. Pokud jste takto přemýšleli, rozhodně stojíte před otázkou, zda si také neotevřít vlastní e-shop. Jenže!

Provozování internetového obchodu není tak snadné. Zaprvé potřebujete, aby někdo takový e-shop zhotovil. To je asi to nejmenší. Jenže dále budete potřebovat místo pro sklad. Rovněž bude dobré, když budete mít nějaké zboží na skladě a tak dále a tak dále. Zkrátka na začátku toho bude třeba hodně udělat a rozhodně se nevyhnete pořádné investici. Ani samotný provoz není snadný. Je třeba vyřizovat objednávky a reklamace, starat se o kontakt s dodavateli a mnoho dalšího.

Nevěště však hlavu. Řešení je možné. Svizne.cz nabízí zhotovení internetového obchodu pro přeposílání objednávek nebo automatického affiliate webu. Jak takový obchod vlastně funguje? Opravdu snadno. Zákazník, který přijde do vašeho obchodu, dokončí objednávku. Ta se přepošle mateřskému obchodu, se kterým bude váš automatický e-shop provázaný. Mateřský e-shop vyexpeduje objednávku a vyplatí vám provizi. Vy se nemusíte o nic starat. Tedy kromě toho, aby se našli nějací zákazníci, kteří by přišli do vašeho e-shopu a objednali si zboží. Vaším jediným úkolem, který bude klíčem k vašemu úspěchu, bude propagace.

Od svizne.cz dostanete kompletní řešení vašeho nového internetového obchodu včetně přehledné administrace a pěkného designu. Dále již nebudete platit žádné měsíční provozní poplatky. Zaplatíte tedy pouze při nákupu hotového řešení. Pak už jen zbývá váš internetový business pořádně rozjet dobře postaveným marketingem.

[14.5.2012]

Komentáře

Přidejte komentář